TNPW080511K8BETY
MFR.Part #
TNPW080511K8BETY
JLCPCB Part #
C4310832
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount