TNPW080511K8BECN
MFR.Part #
TNPW080511K8BECN
JLCPCB Part #
C1729624
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount