TNPW080511K3BXEA
MFR.Part #
TNPW080511K3BXEA
JLCPCB Part #
C1716238
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS