TNPW0805118RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805118RBYEA
JLCPCB Part #
C1720808
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS