TNPW080510K9BETY
MFR.Part #
TNPW080510K9BETY
JLCPCB Part #
C1729365
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10.9kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount