TNPW0805107KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805107KBYEA
JLCPCB Part #
C4332453
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS