TNPW060390K9BXTA
MFR.Part #
TNPW060390K9BXTA
JLCPCB Part #
C1723427
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount