TNPW06037K59BEEN
MFR.Part #
TNPW06037K59BEEN
JLCPCB Part #
C1725844
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS