TNPW06037K15BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW06037K15BYEA
JLCPCB Part #
C4234208
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS