TNPW060369K8BYEA
MFR.Part #
TNPW060369K8BYEA
JLCPCB Part #
C1716758
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS