TNPW060369K0BHEA
MFR.Part #
TNPW060369K0BHEA
JLCPCB Part #
C4118396
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS