TNPW060368K1BYEA
MFR.Part #
TNPW060368K1BYEA
JLCPCB Part #
C1718453
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS