TNPW060364K9BECN
MFR.Part #
TNPW060364K9BECN
JLCPCB Part #
C1729635
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 64.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount