TNPW060359K0BYEA
MFR.Part #
TNPW060359K0BYEA
JLCPCB Part #
C1716839
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS