TNPW060356K0BYTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW060356K0BYTA
JLCPCB Part #
C4263264
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount