TNPW060349K9BXEN
MFR.Part #
TNPW060349K9BXEN
JLCPCB Part #
C4280203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS