TNPW06033K74BYCN
MFR.Part #
TNPW06033K74BYCN
JLCPCB Part #
C4198834
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount