TNPW060339K0BXTA
MFR.Part #
TNPW060339K0BXTA
JLCPCB Part #
C3923919
Description
-55℃~+125℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount