TNPW060333K2BYEA
MFR.Part #
TNPW060333K2BYEA
JLCPCB Part #
C1717041
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS