TNPW0603284KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603284KBYEA
JLCPCB Part #
C1717203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 284kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS