TNPW060327K0BXEN
MFR.Part #
TNPW060327K0BXEN
JLCPCB Part #
C4099646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS