TNPW0603249KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603249KBYEA
JLCPCB Part #
C1717598
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS