TNPW0603240RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603240RBYEA
JLCPCB Part #
C4117290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS