TNPW060322K1BYEA
MFR.Part #
TNPW060322K1BYEA
JLCPCB Part #
C1717665
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS