TNPW06031K50BXCN
MFR.Part #
TNPW06031K50BXCN
JLCPCB Part #
C4228506
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount