TNPW06031K26BYEA
MFR.Part #
TNPW06031K26BYEA
JLCPCB Part #
C1717656
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS