TNPW0603187KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603187KBYEA
JLCPCB Part #
C1717173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS