TNPW0603180KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603180KBYEA
JLCPCB Part #
C1717684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS