TNPW060317R8BETA
MFR.Part #
TNPW060317R8BETA
JLCPCB Part #
C3925793
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount