TNPW060316K0BYEN
MFR.Part #
TNPW060316K0BYEN
JLCPCB Part #
C2084058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS