TNPW0603158KBYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0603158KBYEA
JLCPCB Part #
C1716715
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 158kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS