TNPW0603140RBYEA
MFR.Part #
TNPW0603140RBYEA
JLCPCB Part #
C1717688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS