TNPW060312K0BXEA
MFR.Part #
TNPW060312K0BXEA
JLCPCB Part #
C1718008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS