TNPW060311K8BXTA
MFR.Part #
TNPW060311K8BXTA
JLCPCB Part #
C1726943
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 11.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount