TNPW0603102KBYEA
MFR.Part #
TNPW0603102KBYEA
JLCPCB Part #
C1717208
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS