TNPW0603100RBXCN
MFR.Part #
TNPW0603100RBXCN
JLCPCB Part #
C4247620
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount