TNPW040261K2BYTD
MFR.Part #
TNPW040261K2BYTD
JLCPCB Part #
C4134453
Description
-55℃~+125℃ 61.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount