TNPW040259K0BETD
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW040259K0BETD
JLCPCB Part #
C1721623
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 50V 59kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount