TNPW040251K1BETD
MFR.Part #
TNPW040251K1BETD
JLCPCB Part #
C1721651
Description
-55℃~+125℃ 50V 51.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount