TNPW04024K99DEED
MFR.Part #
TNPW04024K99DEED
JLCPCB Part #
C4068179
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS