TNPW040240K2BYEP
MFR.Part #
TNPW040240K2BYEP
JLCPCB Part #
C4063850
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS