TNPW040239K0BETD
MFR.Part #
TNPW040239K0BETD
JLCPCB Part #
C1721676
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount