TNPW040233K0BYTD
MFR.Part #
TNPW040233K0BYTD
JLCPCB Part #
C4234207
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount