TNPW040228K0BETD
MFR.Part #
TNPW040228K0BETD
JLCPCB Part #
C1724255
Description
-55℃~+125℃ 28kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount