TNPW040222K0BHED
MFR.Part #
TNPW040222K0BHED
JLCPCB Part #
C4050257
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS