TNPW040221K0BETD
MFR.Part #
TNPW040221K0BETD
JLCPCB Part #
C1724007
Description
-55℃~+125℃ 21kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount