TNPW040220R0BETD
MFR.Part #
TNPW040220R0BETD
JLCPCB Part #
C3966588
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount