TNPW04021K30BYTD
MFR.Part #
TNPW04021K30BYTD
JLCPCB Part #
C4186628
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount