TNPW0402174RDETD
MFR.Part #
TNPW0402174RDETD
JLCPCB Part #
C2136889
Description
-55℃~+125℃ 174Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount