TNPW040214K0BETD
MFR.Part #
TNPW040214K0BETD
JLCPCB Part #
C1721887
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount